معرفی بهار:

این رمان در قالب نامه‌ای از یک زن جوان به جنین ناخواسته اش نوشته شده و این وسط از بی عدالتی های جامعه حرف میزند. من اگر بخوام برای کسی هدیه بگیرم این کتابو نمیگیرم به چند دلیل:اولاً که نویسنده توی زمان جنگ جهانی زندگی کرده و خیلی بدجنسی دیده توی دنیا، برا همین کتاب تاریکه به نظر من. دوما پر از عقایدیه که با اعتقادات من جور در نمیاد. ولی در کل از مطالعه اش لذت بردم چون دیدگاه‌های جدیدی رو شنیدم و دربارش فکر کردم.

#معرفی_کتاب

#معرفی_کتاب_بهار

#نامه_به_کودکی_که_هرگز_زاده_نشد

#اوریانا_فالاچی

#نشر_آموت

۱۲۵صفحه

معرفی سارا:

​​​ همونطور که از اسم کتاب پیداست نامه ی یک مادری رو به فرزندش بازگو میکنه که ناخواسته به وجود اومده.

مادر از زندگی تو این دنیا و خوبی ها و بدی هاش حرف میزنه، از اتفاق هایی که داره تو زندگیش میفته، از پدرش، از خیلی چیزا.

مادر هی تصمیم میگیره بچه را بندازه ولی پشیمون میشه.

خطر لو رفتگی????

اما در آخر که میفهمه به خاطر بچه باید استراحت مطلق بشه و نمیتونه مأموریتش رو انجام بده تصمیم میگیره که از بین زندگی و بچه، زندگی رو انتخاب کنه و بچه بخاطر سهل انگاری مادرش از بین میره و داخل یک شیشه الکل نگهداری میشه.

#معرفی_کتاب_سارا

#نامه_به_کودکی_که_هرگز_زاده_نشد

#اوریانا_فالاچی

#زویا_گوهرین

#انتشارات_نگاه

۱۵۰صفحه

کتاب ,زندگی ,نامه ,معرفی ,زاده ,کودکی ,معرفی کتاب ,هرگز زاده ,تصمیم میگیره ,اوریانا فالاچی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

برج خنک کننده لوازم یدکی بی ام و بچه های ابتدایی زودتر مهر لینک محمدرضا حسین زاده پانک 4 تحصیل در ایتالیا | فرداد دانش ????... آغازی برای خوشبختی ...???? Grin Gaming